دکتری شهرسازی

هر آنچه که برای کنکور دکتری شهرسازی نیاز دارید

منابع آزمون دکتری شهرسازی

رشته شهرسازی جزو رشته های امتحانی گروه هنر است. با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون دکتری، تمامی داوطلبانی که از مجموعه برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری ( تمامی گرایش ها )، شهرسازی ، مدیریت شهری، طراحی شهری، معماری، برنامه ریزی و طراحی محیط، مدیریت محیط زیست، گرایش های جغرافیا و برنامه ریزی توسعه منطقه ای در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدند، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند. دروس آزمون دکتری شهرسازی به شرح زیر است:

  1. زبان عمومی (انگلیسی) 30 سوال (ضریب 1)
  2. استعداد تحصیلی 30 سوال (ضریب 1)
  3. نظریه ها و اندیشه های مطرح در برنامه ریزی و طراحی شهری - روش ها ، شیوه ها و سنت های برنامه ریزی و طراحی شهری 90 سوال (ضریب 4)

منابع آزمون دکتری شهرسازی به کوشش کادر اساتید پردیس کیمیافکر و با توجه به سوالات آزمون دکتری شهرسازی در 5 سال اخیر گردآوری شده است. با توجه به تجربیات سال­های گذشته، سوالات آزمون دکتری شهرسازی مشتمل بر به روزترین کتابها و مقالات تدوین شده توسط اساتید دانشگاههای برتر کشور (تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علم و صنعت و هنر تهران) است. طبیعتا تسلط بر تمامی منابع فوق در بازه زمانی مطالعه برای کنکور امکانپذیر نیست از اینرو پردیس کیمیافکر به عنوان بزرگترین مرکز آمادگی آزمون های ارشد و دکتری شهرسازی در کشور با درخشانترین نتایج یک دهه اخیر، برنامه کلاس­های آمادگی آزمون دکتری شهرسازی ، بسته­ها و جزوات آموزشی آمادگی آزمون دکتری شهرسازی و آزمون­های آزمایشی دکتری شهرسازی را با بهره­گیری از به روزترین منابع و بالاترین کیفیت ممکن جهت کسب درخشانترین نتایج آزمون برای داوطلبان این رشته فراهم کرده است

 
 

برای مشاهده جزوات کنکور دکتری شهرسازی

برای مشاهده بسته آموزشی دکتری شهرسازی