منابع دکتری شهرسازی

رشته شهرسازی جزو رشته های امتحانی گروه هنر است. با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون دکتری، تمامی داوطلبانی که از مجموعه برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری (تمامی گرایش ها)، شهرسازی ، مدیریت شهری، طراحی شهری، معماری، برنامه ریزی و طراحی محیط، مدیریت محیط زیست، گرایش های جغرافیا و برنامه ریزی توسعه منطقه ای در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدند، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند. دروس آزمون دکتری شهرسازی به شرح زیر است:

  1. زبان عمومی (انگلیسی) 30 سوال (ضریب 1)
  2. استعداد تحصیلی 30 سوال (ضریب 1)
  3. نظریه ها و اندیشه های مطرح در برنامه ریزی و طراحی شهری - روش ها ، شیوه ها و سنت های برنامه ریزی و طراحی شهری 90 سوال (ضریب 4)

منابع کنکور دکتری شهرسازی به کوشش کادر اساتید پردیس کیمیافکر و با توجه به سوالات کنکور دکتری شهرسازی در 5 سال اخیر گردآوری شده است. با توجه به تجربیات سال­های گذشته، سوالات آزمون دکتری شهرسازی مشتمل بر حجم انبوهی از کتابها و مقالات تدوین شده توسط اساتید دانشگاههای برتر کشور (تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علم و صنعت و هنر تهران) طرح شده است؛ طبیعتا تسلط بر تمامی منابع آزمون در بازه زمانی مطالعه برای کنکور امکانپذیر نیست از اینرو پردیس کیمیافکر به عنوان بزرگترین مرکز آمادگی آزمون های ارشد و دکتری شهرسازی در کشور، جدیدترین و به روزترین منابع آزمون دکتری شهرسازی را برحسب تعداد سوالات طرح شده در سال­های گذشته اولویت­بندی نموده و در اختیار داوطلبان گرامی آزمون دکتری شهرسازی قرار می­دهد. همچنین بهترین درسنامه­ها و خلاصه­ها موجود از منابع آزمون دکتری شهرسازی برای داوطلبان گرامی آزمون تالیف و گردآوری شده است که کمک شایانی در صرفه جویی زمانی برای مطالعه بهینه منابع آزمون و کسب رتبه درخشان خواهد کرد.

p57

برای مشاهده بسته ها و جزوات آمادگی آزمون دکتری شهرسازی

برای مشاهده برنامه کلاس های آنلاین آمادگی دکتری شهرسازی

مشاوره رایگان
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین