منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی

منابع کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در دو گرایش برنامه ­ریزی شهری، منطقه ­ای و مدیریت شهری و طراحی شهری به کوشش کادر اساتید پردیس کیمیافکر و با توجه به سوالات کنکور ارشد شهرسازی در 5 سال اخیر گردآوری شده است.

با توجه به تجربیات سال­های گذشته، سوالات آزمون ارشد شهرسازی مشتمل بر حجم انبوهی از کتابها و مقالات تدوین شده توسط اساتید دانشگاههای برتر کشور (تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علم و صنعت و هنر تهران) طرح شده است؛ طبیعتا تسلط بر تمامی منابع آزمون در بازه زمانی مطالعه برای کنکور امکان‌پذیر نیست از این رو پردیس کیمیافکر به عنوان بزرگترین مرکز آمادگی آزمون های ارشد و دکتری شهرسازی در کشور، جدیدترین و به روزترین منابع آزمون ارشد شهرسازی را برحسب تعداد سوالات طرح شده در سال­های گذشته اولویت­بندی نموده و در اختیار داوطلبان گرامی آزمون ارشد شهرسازی قرار می­دهد.

همچنین بهترین درسنامه ­ها و خلاصه­ ها موجود از منابع آزمون ارشد شهرسازی در هر دو گرایش برای داوطلبان گرامی تالیف و گردآوری شده است که کمک شایانی در صرفه جویی زمانی برای مطالعه بهینه منابع آزمون و کسب رتبه درخشان خواهد کرد.

منابع ارشد شهرسازی

منابع ارشد شهرسازی، منابع ارشد شهرسازی

بسته آموزشی کارشناسی ارشد طراحی شهری

بسته آموزشی کارشناسی ارشد طراحی شهری، بسته آموزشی کارشناسی ارشد طراحی شهری

منابع دکتری شهرسازی

منابع دکتری شهرسازی،منابع دکتری شهرسازی

منابع کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

منابع آزمون کارشناسی ارشد برنامه ­ریزی شهری به کوشش کادر اساتید پردیس کیمیافکر و با توجه به سوالات آزمون ارشد برنامه­ ریزی شهری در 5 سال اخیر گردآوری شده است. با توجه به تجربیات سال­های گذشته، سوالات آزمون ارشد برنامه ­ریزی شهری مشتمل بر به روزترین کتابها و مقالات تدوین شده توسط اساتید دانشگاه های برتر کشور (تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علم و صنعت و هنر تهران) است. طبیعتا تسلط بر تمامی منابع فوق در بازه زمانی مطالعه برای کنکور امکانپذیر نیست از این رو پردیس کیمیافکر به عنوان بزرگترین مرکز آمادگی آزمون های ارشد و دکتری شهرسازی در کشور با درخشان‌ترین نتایج یک دهه اخیر، برنامه کلاس­های آمادگی آزمون ارشد برنامه ­ریزی شهری ، بسته­ ها و جزوات آموزشی آمادگی آزمون ارشد برنامه ­ریزی شهری و آزمون­های آزمایشی ارشد برنامه ­ریزی شهری را با بهره ­گیری از به روزترین منابع و بالاترین کیفیت ممکن جهت کسب درخشانترین نتایج آزمون برای داوطلبان این رشته فراهم کرده است

برای مشاهده بسته آموزشی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

برای مشاهده کلاس های آنلاین آمادگی ارشد برنامه ریزی شهری

منابع کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری

منابع آزمون کارشناسی ارشد طراحی شهری به کوشش کادر اساتید پردیس کیمیافکر و با توجه به سوالات کنکور ارشد طراحی شهری در 5 سال اخیر گردآوری شده است. با توجه به تجربیات سال­های گذشته، سوالات آزمون ارشد طراحی شهری مشتمل بر به روزترین کتابها و مقالات تدوین شده توسط اساتید دانشگاه های برتر کشور (تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علم و صنعت و هنر تهران) است. طبیعتا تسلط بر تمامی منابع فوق در بازه زمانی مطالعه برای کنکور امکانپذیر نیست از اینرو پردیس کیمیافکر به عنوان بزرگترین مرکز آمادگی آزمون های ارشد و دکتری شهرسازی در کشور با درخشانترین نتایج یک دهه اخیر، برنامه کلاس­های آمادگی آزمون ارشد طراحی شهری ، بسته­ها و جزوات آموزشی آمادگی آزمون ارشد طراحی شهری و آزمون­های آزمایشی ارشد طراحی شهری را با بهره­ گیری از به روزترین منابع و بالاترین کیفیت ممکن جهت کسب درخشانترین نتایج آزمون برای داوطلبان این رشته فراهم کرده است

برای مشاهده بسته های آموزشی کارشناسی ارشد طراحی شهری

برای مشاهده کلاس های آنلاین آمادگی ارشد طراحی شهری